Meie

Eric, asutaja, personaaltreener

Personaaltreeneri töö ei ole mulle kõrvaltöö või hobi, see on minu amet ja pühendumus! See on garantii, et oleme sinu jaoks olemas ja ei kao kuskile!

Lugege lähemalt

Ele-Ly, personaaltreener

Raske, ei, võimatu on iseennast diagnoosida. Tuleb leida keegi, kes oskab ja viitsib süveneda kellegi teise ilmavaatesse, elustiili ja probleemidesse.

Lugege lähemalt

Jevgenia, personaaltreener

Treenerina hindan, et liikumine ja sport oleksid inimese füüsilisele ja mentaalsele tervisele head, et teekond oleks püsiv ja tulemused paneksid silmad särama ning tekitaks energiat ja head enesetunnet.

 

Lugege lähemalt

Külli, toitumis- ja liikumisnõustaja

Usun siiralt, et tasakaalustatud ja mitmekesine tervislik toitumine koos regulaarse liikumisega toetab üldist tervislikku seisundit, ennetab terviseprobleeme,  annab juurde positiivset energiat ja tagab heaolu. Lisaboonusena saab hea füüsilise vormi ning endale sobiva  kehakaalu.

Lugege lähemalt

Maarit, personaaltreener

Iga algaja vajab jõusaalis juhendajat, kes oskab öelda, mida just nüüd on õige teha ja – veelgi tähtsam – mida mitte teha. Kes ütleb näiteks, et vähem süüa on parem kui rohkem joosta.

Lugege lähemalt

Madis, personaaltreener

Olen saanud suurest ülekaalust tugevasse vormi! Tervislik eluviis on aidanud mind mitmete probleemidega hakkama saada ja oskan aidata ka sind!

Lugege lähemalt

Martin Vahimets, füsioterapeut

Sageli elavad inimesed valu või ebamugavustundega skeletilihassüsteemis, sest sellega tegelemiseks ei ole aega, võimalusi või pole kellegi poole pöördudagi. 

Enne arsti koos füsioterapeudiga!

Lugege lähemalt
Martin Vahimets

Saskia, personaaltreener

Olen füsioterapeudina tegelenud aastaid erinevate spordialade sportlastega nii harrastus- kui tipptasemel. Minu kireks on tekitada ja kasvatada armastust liikumise vastu igaühes.

Lugege lähemalt

Stefan, personaaltreener

Teadlik treening ning toitumine on miski, mis turgutab nii keha kui ka meelt.

Lugege lähemalt

Triin, personaaltreener

Me kõik ajame siin elus oma asja, aga vahel juhtub nii, et oleme kõige kallima vara, oma keha, jätnud unarusse või ei ole kohelnud teda piisavalt targalt. Kaasa ei aita ka tänapäeva stressirohke elutempo, kus on väga raske aru saada, kuidas või mida peaksime täpselt tegema, et uuesti oma kehaga sõbraks saada ja ennast jälle energilisena tunda.

Lugege lähemalt

Tule meile personaaltreeneriks!

Hei, kogemustega personaaltreener!
Sa teed oma tööd südamega ja tunned, et sinus on soov ennast veel arendada ja teha põnev samm oma karjääriredelil?
Tahaksid sa viia SInu Arst tervisestuudio uuele tasemele? 

Mina olen Eric Brauer, 20aastase personaaltreeneri kogemusega Sinu Arst tervisestuudio juht ja asutaja ning otsin oma tiimi väärt täiendust, kellega koos anda uut hoogu tervisestuudio edasisele arengule. 

Lugege lähemalt