Meie

Eric, asutaja, personaaltreener

Tegelikkuse ning ideaali vastuolu paneb inimesed kannatama ning ennast süüdistama. Tervenemine algab peast! Treenima ei pea viis korda nädalas, nii et süda paha

Olen veendunud, et…

Lennart, asutaja, personaaltreener

Soov mõistlikkuse piires parandada oma vormi ja tervist on täiesti arusaadav ja  suhteliselt lihtsasti teostatav. Võib-olla piisabki sellest, et olla inimlikult heas vormis. Sellises, mida loodus laseb meil loomulikult hoida. Mõõdukus  on võti. 

Olen veendunud, et…

Ele-Ly, personaaltreener

Raske, ei, võimatu on iseennast diagnoosida. Tuleb leida keegi, kes oskab ja viitsib süveneda kellegi teise ilmavaatesse, elustiili ja probleemidesse.

Olen veendunud, et…

Ilmar, personaaltreener

Usaldada saab isikliku kogemusega juhendajat, kes on saanud võimu omaenda keha üle, kaldumata äärmusesse, muutumata lihasmonstrumiks, fanaatiliseks ihusuretajaks. Kes pole saanud mitte muskli-, vaid härrasmeheks

Olen veendunud, et…

Maarit, personaaltreener

Iga algaja vajab jõusaalis juhendajat, kes oskab öelda, mida just nüüd on õige teha ja – veelgi tähtsam – mida mitte teha. Kes ütleb näiteks, et vähem süüa on parem kui rohkem joosta.

Olen veendunud, et…

Martin Vahimets, füsioterapeut

Manuaalne ja funktsionaalne taasturavi, mille käigus füsioterpeut õpetab patsiendile sobilikke harjutusi tema terviseprobleemi lahendamiseks, jälgib teraapiaprotsessi kulgemist ning vajadusel teeb muudatusi raviplaanis ja harjutusvaras, hindab teraapiaprotsessi tulemuslikkust ja annab edaspidiseid soovitusi terviseprobleemi leevendamiseks või ennetamiseks.

Olen veendunud, et…
Martin Vahimets