Hinnakiri

Toitumisnõustamine ja personaaltreening

Esmane konsultatsioon tervisestuudioga liituda soovijatele, 0 €
Konsultatsiooni käigus teeme selgeks ülekaalu tegeliku põhjuse ja leiame Teie ning Teie pere elustiiliga sobiva toitumis- ja treeningkava, tutvustame Teile etapisüsteemi, aitame Teil kohaneda psühholoogiliselt ja füüsiliselt treeningute alustamise ja toitumise muutmisega, leiame üheskoos sobiva tasakaalu mõtlemise, trenni ja toitumise vahel. Tutvustme etapisüsteemi.

Konsultatsioon, 60 €
Ühekordne nõustamine iseseisvalt treenida soovijatele. Nõustamise käigus teeme selgeks ülekaalu tegeliku põhjuse ja koostame Teie ning Teie pere elustiiliga sobiva toitumis- ja treeningkava, tutvustame etapisüsteemi, aitame Teil kohaneda psühholoogiliselt ja füüsiliselt treeningute alustamise ja toitumise muutmisega, leiame üheskoos sobiva tasakaalu mõtlemise, trenni ja toitumise vahel.

Personaaltreening, 40 €
Personaaltreeningud Tervisestuudios tähendavad seda, et  treenite just Teie jaoks välja töötatud treeningkava järgi hubases jõusaalis personaaltreeneri juhendamisel ja järelvalve all. Meie hoolitseme, et treeniksite õigesti ja tõhusalt, hoiduksite tarbetutest vigastustest, kasvataksite vaikselt koormust. Pakume kannatlikku tuge ja motiveerimist ning väldime äärmustesse kaldumist ja ennekõike aitame luua püsivad tervislikud harjumused.

Liikmemaks, 75 €

 

Füsioteraapia, 50 € / tund
Füsioteraapia aitab leevendada valu ja turset, taastada liigeseaktiivsust, lihasaktivatsiooni võimekust, lihase jõudu, võimsust ja vastupidavust ning valuvaba vigastuseelset seisundit ning võimekust.  

 

Registreeruge konsultatsioonile