Lennart, asutaja, personaaltreener

Soov mõistlikkuse piires parandada oma vormi ja tervist on täiesti arusaadav ja  suhteliselt lihtsasti teostatav. Võib-olla piisabki sellest, et olla inimlikult heas vormis. Sellises, mida loodus laseb meil loomulikult hoida. Mõõdukus  on võti. 

Võibolla ei ole probleem meie saamatuses, vaid pigem illusioonis heast vormist.

Varem  olid ideaalses vormis ainult kulturistid. Tavainimese jaoks oli see kosmos ja nad ei unistanud isegi sellisest kehast. Kuulsused  nägid kehalt  samuti välja nagu kõik teised.

Schwarzenegger ja Stallone tegid 1980ndatel rahvamasside ideaaliks väljajoonistatud kõhulihased  ja soonelised biitsepsid. Psühholoogias nimetatakse selliseid stiimuleid superärritajateks.

Sellist vormi  saavutada  ja hoida on  väga palju resursse nõudev ettevõtmine. Nagu öeldakse, kõik on võimalik, aga oleneb mis hinnaga!

 

Soov mõistlikkuse piires parandada oma vormi ja tervist on täiesti arusaadav ja  suhteliselt lihtsasti teostatav. Võib-olla piisabki sellest, et olla inimlikult heas vormis. Sellises, mida loodus laseb meil loomulikult hoida. Mõõdukus  on võti. Tehkem kõike enam-vähem tublilt, olgem piisavalt laisad ja keskmiselt aktiivsed! Pikas perspektiivis on kasulikum vorm, mida me ka hoida suudame, mitte see, mida arvasime olevat ideaalne!

Soovin rohkem teada saada