Kaalulangetamine ja toitumisnõustamine

Oleme 20 aasta jooksul  välja töötanud ainulaadse etapisüsteemi, mille ideoloogia seisneb kehakaalu langetamises etappide kaupa. Esimese etapi eesmärk on, et teie närvisüsteem suudaks selle füüsiliselt ja  psühholoogiliselt raske ülesandega adapteeruda, mis kaasneb treenigu alustamise ja toitumise muutmisega ning alles seejärel liigume edasi. Etapisüsteemi eesmärk on, et kaal langeks ja püsiks suuremate tagasilöökideta elukestvalt normi piires, võimaldades teil pärast meie programmi läbimist keskenduda elus ka muule, mitte vaid toitumist, trenni ja kehakaalu puudutavatele teemadele.

Praktiliselt näeb meie tööprotsess välja  selline, et  kuulame Teid ära ja otustame koos, mis oleks meil kõige arukam ette võtta, millest alustada ja milliseid eesmärke seada ning seletame oma töömeetodit. Teeme kindlaks ülekaalu tegeliku põhjuse ja koostame Teie elustiiliga sobivaima toitumis- ja treeninggraafiku, mis sõltub  teie vanusest, kehalistest  eeldustest, töögraafikust ning tervislikust seisundist.

Tulemus mida me pakume:

  • Aitame saada üle hirmudest, mis kaasnevad inimestel trenni ja üleüldiselt sportimisega
  • Parem füüsiline vorm
  • Saadud teadmised  teevad igapäevase toitumise lihtsamaks
  • oskus integreerida treening  igapäeva ellu
  • Hea enesetunne ja üleüldine rahulolu iseendaga
  • Parem energiatase ja kiirem taastumine
  • Suurenenud töövõime
  • oskus valida endale sobiv treening õige koormusega 

Registreeruge konsultatsioonile

Konsultatsioon

Personaaltreening

 Kõik me tahame head välja näha . Enamus meist aga ei treeni selleks regulaarselt. Ja kui pole regulaarsust, pole ka loodetud tulemusi. 

Tervisestuudios õpetame me inimesi treenima elukestvalt. Järgides meie juhiseid ja nõuandeid, õpib inimene endale sobivat koormust valima  ja seeläbi suudab saavutada ka paremaid tulemusi. 

Registreeruge konsultatsioonile

Taastusravi

Füsioteraapia

Ravivõimlemine/treening. Kirurgilise sekkumise järgne tugi-ja liikumiselundkonna funktsioonide taastamine ja normaalse füüsilise võimekuse saavutamine läbi treeningu.